Zabiegi wyszczuplające


PAKIET 1

KARBOKSYTERAPIA MEDYCZNA

Karboksyterapię charakteryzuje udowodnione klinicznie działanie w redukcji cellulitu na poziomie 89% oraz tkanki tłuszczowej - 67%  !!!

 

Podskórne lub śródskórne iniekcje CO2 prowadzą do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Powoduje to rozluźnienie struktury zwłóknień oraz zwiększa przepływy kapilarne i usprawnia przepływy limfatyczne. Zastosowanie pozwala osiągnąć spektakularne efekty we wszystkich stadiach (I-IV) zaawansowania cellulitu. 

 

Iniekcja dwutlenku węgla zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych w miejscu poddanemu leczeniu. Kolejną istotną kwestią jest wyjątkowa wrażliwość komórek tłuszczowych na CO2. Wprowadzenie gazu w tkankę tłuszczową powoduje jego częściową przemianę w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Większe ukrwienie poprawia drenaż limfatyczny oraz metabolizm, a w efekcie prowadzi do wydalania uwolnionego tłuszczu. Mniejsza ilość komórek tłuszczowych oraz odnowienie skóry i zwiększona produkcja kolagenu prowadzi do poprawy estetyki i redukcji efektu „skórki pomarańczowej”.

 

Infuzja CO2 poprawia krążenie, wpływa na procesy naprawcze skóry, rozpuszcza tkankę tłuszczową i pomaga usunąć ją z organizmu. Karboksyterapia na cellulit wykazuje skuteczność na poziomie 89%, co zostało udowodnione badaniami klinicznymi

 

cena regularna

1 zabieg 350zł  5 zabiegów 1750zł

CENA PROMOCYJNA 5 ZABIEGÓW 875zł

 

PAKIET 2

TERMOPLASTYKA CIAŁA

TERMOPLASTYKA CIAŁA - REWOLUCJA W UJĘDRNIANIU, WYSMUKLANIU SYLWETKI I REDUKCJI CELLULITU

Zabieg termoplastyki ciała wykorzystuje działanie RF - to bardzo zaawansowana oraz nieinwazyjna technologia, która jest skuteczna w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Działanie fal radiowych jest kompleksowe i poprawia również elastyczność skóry, stymulując odnowę struktur kolagenowych.
Zabieg poprzez nagrzanie tkanki tłuszczowej działają skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je. Świetnie wpływają na redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, napięcie, ujędrnienie i redukcję obwodów ciała.

Efekty po serii zabiegów:

- ujędrnienie ciała

- likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu, udach i ramionach

- wyszczuplenie i wymodelowanie ciała

- redukcja cellulitu

- podniesienie pośladków

- wysmuklenie talii

- zmniejszenie blizn i rozstępów

 

cena regularna :

1 zabieg 99zł 10 zabiegów 990zł

CENA PROMOCYJNA 10 ZABIEGÓW 495zł

 

 

PAKIET 3

LIPOLIZA INIEKCYJNA FOSFATYDYLOCHOLINĄ

 

Metoda lipoterapii iniekcyjnej, zwanej najczęściej lipolizą, stanowi doskonałą alternatywę, dla tych osób, które z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej odczuwają dyskomfort, a mimo wszystko nie chcą, lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest odsysanie tłuszczu (liposukcja).Lipoliza iniekcyjna pozwala na eliminację małych i miejscowo nagromadzonych ilości  tłuszczu. Stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy jaki i na bardziej problematycznych obszarach ciała. Dzięki lipolizie możemy zlikwidować tłuszczyk z tak zwanego drugiego podbródka oraz zmniejszyć jego ilość w policzkach. Zabiegowi lipolizy iniekcyjnej możemy również poddać takie rejony jak: brzuch, pośladki, uda czy biodra.

Wskazania:

miejscowa, nadmierna ilość tkanki tłuczowej

 

cena regularna:

1 zabieg 350zł  5 zabiegów 1750zł

CENA PROMOCYJNA 5 ZABIEGÓW 875zł

 

 

PAKIET 4

KRIOLIPOLIZA - ZAMRAŻANIE KOMÓREK TLUSZCZOWYCH

 

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Najnowsze odkrycie medycyny estetycznej to kriolipoliza. Zabieg polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych. Powoli wypiera z rynku inwazyjną, niebezpieczną i bolesną liposukcję.

To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

Wskazani:

 • nadmierna ilość tkanki tłuszczowej
 • celulit

 

cena regularna:

1 zabieg 99zł 10 zabiegów 990zł

CENA PROMOCYJNA 10 ZABIEGÓW 495zł

 

 

PAKIET 5

KAWITACJA ANTYCELULITOWA Z FALĄ AKUSTYCZNĄ

 

Fale emitowane przez głowicę urządzenia od kawitacji działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe zlokalizowane w tkance podskórnej. W trakcie zabiegu wytwarzają się mikropęcherzyki, które powodują rozerwanie błon adipocytów, tj. komórek tkanki podskórnej. Z komórek tych uwolniony zostaje tłuszcz, który następnie w sposób samoistny zostaje wydalany z naszego organizmu.

Do efektów zabiegu kawitacji ultradźwiękowej zaliczamy:

 • Redukcję trudno usuwalnych złogów skumulowanych w naszym organizmie.
 • Wysmuklenie i ujędrnienie ciała.
 • Redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, w tym:
 • Wysmuklenie kolan i ud;
 • Redukcję „bryczesów”;
 • Wymodelowanie talii

Wskazania:

 • redukuje tkankę tłuszczową
 • wyszczupla i modeluje sylwetkę
 • likwiduje cellulit
 • ujędrnia ciało
 • stymuluje przemianę materii, poprawia metabolizm
 • zwiększa absorpcję składników aktywnych

 

cena regularna:

1 zabieg 99zł 10 zabiegów 990zł

CENA PROMOCYJNA 10 ZABIEGÓW 495zł

 

 

 

 

Kontakt

ul. 26 Marca 94b (I piętro)
44-300 Wodzisław Śląski
Mobile: 791-321-333
Tel. (32) 30-70-133

Śledź nas

Dane do przelewu

Instytut Urody Paulina Eliasz
ul. 26 Marca 94b, 44-300 Wodzisław Śląski

PKO Bank Polski , PL:  71 1020 5112 0000 7002 0142 8077

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek 08:00 -21:00
Sobota - 8 :00 – 14:00

Aby zapewnić Państwu jak najdogodniejszy termin wizyty zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznie.